CASPER VIA V9 HAKKINDA HERŞEY

CASPER VIA V9 HAKKINDA HERŞEY


Casper‘ın tek parça alüminyum kasaya sahip en üst seviye akıllı telefonu Casper VIA V9 Casper’ın amiral gemisi, üst seviye tasarım kalitesi ve özellikleriyle dikkat çekiyor. Tek parça alüminyum tasarıma sahip olan Casper VIA V9, 124 gram ağırlığında ve 6.4 mm kalınlığında. 3 farklı renk seçeneğine sahip olacak olan Casper VIA V9‘daki renkler; Titanyum grisi, turkuaz yeşili ve bronz sarı olacak Casper VIA V9’un ekranı ise Corning Gorilla Glass 3 cam ile korunuyor. 5 inç 720p çözünürlüğünde AMOLED ekran kullanan V9, AMOLED ekranın incelik avantajını sonuna kadar kullanıyor.
MediaTek’in 64 bit teknolojisini destekleyen 8 çekirdekli ve ARM Cortex A53 çekirdek tasarımını kullanan 1.5 GHz hızında işlemcisini kullanan cihaz, ayrıca 2 GB RAM, 16 GB depolama ve micro SD kart desteği gibi özelliklere sahip ürün kamera tarafında da iddialı.
2450 mAh seviyesinde batarya ile gelecek ürün, güç tüketimi konusunda da 5 inçlik bir modele göre iddialı olacağa benziyor. Google’ın Android 5.1 Lollipop sürümüyle gelen Casper VIA V9, bir süre kullanıcılara en son Android deneyimini sunacak.
Ürün referans Android arayüzünün üzerine yüklenen diğer Casper modellerindeki launcher ile geliyor. Bu launcher ise sistem kaynaklarını az tüketen, hızlı çalışan bir launcher. 5 Megapiksel çözünürlüğünde geniş açılı ön kamerası bulunan Casper VIA V9, LED flaş ile loş ortamlarda başarılı bir fotoğraf çekim kalitesi bizlere sunuyor.
Sony’nin yeni nesil sensörlerinden kullanılan 13 Megapiksel çözünürlüğünde ana kamerasıyla da iddialı olan cihaz uygun fiyatlarla https://buypasa.com adresinde yerini alacak.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle