Dünyanın En küçük Yazıcısı LG POCKET

Dünyanın En küçük Yazıcısı LG POCKET


LG Electronics yeni Pocket Photo 2.0’yi (Model PD239 tüketicisi ile buluşturuyor. Android ve iOS uyumlu tüm akıllı telefon ve tabletlerde NFC ve Bluetooth ile kablosuz bir şekilde kolaylıkla bağlanılabilen Pocket Photo 2.0, kullanıcıların 5.1 x 7.6 cm (2 x 3 inç) ebatlarında fotoğraf çıkışı almasına olanak sağlıyor.
Piyasadaki en ufak mobil yazıcı özelliği taşıyan LG Pocket Photo 2.0, tasarımıyla da göz dolduruyor. Bir önceki modele göre 4 mm daha ince olan ürün, çok daha fazla çıkış alabilme özelliğine sahip. Ayrıca 313dpi kalitesinde fotoğraf çıkışı alabilen bu ürünün uygulaması, akıllı telefon ve tabletlerden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Yeni Pocket Photo’ya ayrıca geliştirilmiş filtreleme efekti ve artırılmış akıllı çerçeve özelliği eklendi. Bu uygulama, fotoğrafların online veya internet bazlı içeriklere bağlanmasını sağlayan QR Code’un görsel içine yerleştirilmesini sağlıyor. Ürünün en dikkat çeken özelliği ise bilgisayar olmadan fotoğrafları düzenleyip çıkışının kolaylıkla alınabilmesi. Pocket Photo 2.0 ZINK teknolojisi sayesinde pahalı kartuş kullanımına son veriyor. Zink baskı teknolojisi her kağıda gerekli olan canlı rengi verebilmek için farklı bir ısı kullanıyor. Alışılmış baskı süreçleri ile karşılaştırıldığında ZINK, boyası çıkmayan ve uzun süreli kalıcılık sağlıyor. Basılı fotoğrafların dijital fotoğraflarda olmayan duygusal bir cazibesi var” diyen LG Ev Eğlencesi Kıdemli Başkan Yardımcısı Byung-hoon Min sözlerine şöyle devam etti: “Yeni Pocket Photo, basılı fotoğrafların duygusallığıyla günümüzün dijital fotoğraf makinelerinde olmayan kolaylık kavramlarını buluşturuyor.”

Pembe, beyaz ve sarı gibi renk seçenekleriyle şu anda sadece Çin’de satışta olan Pocket Photo 2.0, bu yıl tüm dünyada satışa sunulacak. LG Pocket Photo’nun şu anda piyasada olan modeline uygun fiyatlarla https://buypasa.com adresinden sahip olabilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle