E-ticarete kendi mağazanızla giriş yapın

E-ticarete kendi mağazanızla giriş yapın


Gelişen ve yaygınlaşan bilgisayar ve iletişim teknolojileri son yıllarda hayatımıza internet olgusunu sokmuştur. İlk web tarayıcının geliştirildiği, 1990’lı yılların başından itibaren internet, ticari amaçlar için giderek daha yoğun olarak kullanılır hale gelmiştir. Son dönemlerde internet, e-ticaret boyutuyla dikkati çekmiş, yeni bir alışveriş şeklini gündeme getirmiştir. İnternet üzerinden alışveriş, artan bir hızda tüketiciler tarafından kullanılarak, firmalara ve pazarlamaya yeni dinamikler katmıştır.
Günümüzde sayıları gittikçe artan e-ticaret siteleri, artan rekabetle de birlikte farklılaşma konusunda bir takım sorunlar yaşamakta. Bu sorunlar genelde tasarım ve pazarlama faktörlerinin göz ardı edilmesinden kaynaklanmakta. Bir e-ticaret sitesinin tasarımını referans alarak taklidini yapan e-ticaret sitelerinin baştan kaybetmesinin sebebi de tam olarak budur. Özgün bir siteye sahip olup müşterilerin ve sunulan hizmet ya da ürünün özelliklerine göre bir site tasarlanmalıdır.
E-ticaret sitesinin masrafları ve sorumlulukları göz önüne alındığında her işletmenin kendine özel bir siteye sahip olması ve bunun başarılı biçimde yönetmesi beklenemez. Bu noktada en iyi alternatif mevcut bir e-ticaret ve online alışveriş sitesinde kendi sanal mağazanızla yer almanız. Türkiye’de başarılı örneklerden biri olan Buypasa bu konudaki bilgi birikimini müşterilerine aktararak onlarla birlikte bir e-ticaret devi olmuştur. Türkiye’de ilk defa komisyonsuz satış yapabilme ve ücretsiz sanal dükkan sahibi olma fırsatı sunan sitede reklam ve pazarlama faaliyetlerini de sürdürme şansı bulabiliyorsunuz. PayPal ve Iyzico gibi hazır ödeme alt yapısı sunarak hem alıcıya hem de satıcıya güven veren bir alışveriş ortamı sunmaktadır. Ücretsiz üyelik imkanı sunan bu siteyi https://buypasa.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle