Güvenli e-ticaret Türkiye’de

Güvenli e-ticaret Türkiye’de


Son 30 yılda yaşadığımız teknolojik devrim, sadece günlük yaşamımızı etkilemekle kalmadı, iş yaşamı ve ekonomik faaliyetlerle ilgili tüm alanları doğrudan yeniden yapılandırmaya başladı. Teknolojinin getirdiği bu yeni yapılanma, yeni ekonomi, e-ticaret, e-iş, e-devlet vs. gibi yeni kavramlarla da bizi tanıştırdı. Bu tanışmayı yalnızca teorik olarak düşünmeyip, pratiğe döken ve uygulamaya geçen kişi ve kurumlar, ekonomik anlamda verimlilik ve rekabet gücü açısından büyük yol kat ettiler.
Elektronik ticaret tüm bu gelişmeleri simgeleyen ve hepsini kapsayan bir kavram olarak kabul edildi. Ayrıca, teknolojiyle yenilenen ekonomi ve ticaret uygulamaları süreci olarak da kabul görmeye başladı. Bu sürece katılan dünyadaki irili ufaklı ticari birimler yepyeni bir verimlilik, büyük bir pazar ve rekabet gücü elde etmeye başladılar.
Geleneksel ekonomide üretim faktörleri sermaye, toprak ve işgücü olarak kabul ediliyordu. Teknoloji devrimi bu faktörlere, teknoloji, bilgi ve yaratıcılığı ekledi. Ayrıca sermaye, işgücü kapasitesi yönünden kısıtlı olan kobilere de verimlilik ve rekabet edebilme şansı sağladı.
Türkiye’de büyük ve küçük tüm işletmelerin tercih ettiği Buypasa dünyanın en güvenilir e-ticaret sitelerinden biri olmanın yanı sıra uzman kadrosu ile birlikte 7 gün 24 saat destek sunmaktadır. Ücretsiz sanal dükkan ve ücretsiz üyelik imkanlarının yanı sıra e-ticaret eğitimleri ve müşteri memnuniyetine yönelik çözümler ile pazarda rekabet edebilme fırsat sunan siteyi https://buypasa.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle