Jean’in Yaz Hali: Jean Elbiseler

Jean’in Yaz Hali: Jean Elbiseler


Bir moda trendi olarak yukarı doğru çizdiği grafikle diğer trendlerin bir adım önüne geçen Jean’in çeşitli şekillerde karşımıza çıkıyor oluşuna dikkat çekmek gerek. Bu sefer, yaz mevsiminin de kendini iyice hissettirmesiyle Jean elbiselerin sokak modasında yerini aldığını bu ay itibarıyla görmek mümkün. İster gömlek elbise şeklinse, ister jile, ister önden düğmeli 70’ler havasındaki modellerde olsun; Jean elbise yaz sezonunun en gözde parçalarından biri olmaya aday…
Jean elbiseler bu yazın yeni trendi; hem rahat hem de şık. Yaz mevsiminin kendini hissettirmesiyle birlikte sokak modasında sık rastlanan modeller arasına giren Jean elbiseler, farklı tarzlarda karşımıza çıkıyor. Kendi zevkinize göre seçebileceğiniz gömlek elbise, jile, önden düğmeli gibi modelleriyle kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.
Modası hiç geçmeyen jean elbiseleri nasıl kombinleyeceğinizi mi merak ediyorsunuz? Espadriller, sandaletler ve babetlerle modern ve şık bir hava yaratarak jean elbiselerin tadına varabilirsiniz. Aksesuarlarınızı da unutmamaya dikkat! Yazın gözde parçaları arasına girmeyi başaran Jean elbiseleri, şapka ve güneş gözlüğü gibi farklı aksesuarlar ve doğru ayakkabılarla buluşturduğunuzda gözler sizin üzerinizde olacak. Düz kesimleri, mini boyları ile ön planda olan Jean elbiseleri şık bir gömlek ve ayakkabıyla kombinleyerek soft bir görünüme sahip olabilir ve sokak modasında iddialı bir şekilde yerinizi alabilirsiniz. Jean görünümlü kumaşlarla yazın trend ve rahat ayakkabılarını birlikte kullanarak yazın tadını çıkaran siz olun. Roman 2015 yaz kadın giyim koleksiyonunda yer verilen tüm modellere uygun fiyatlarla sahip olmak için https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle