Kadınlar İçin Giyilebilir Teknoloji

Kadınlar İçin Giyilebilir Teknoloji


Giyilebilir teknoloji ürünlerinin hızla arttığı günümüzde, kullanıcı için teknik içeriklerin yanı sıra tasarım ve estetik özellikleri de önemli bir yer tutuyor. Firmalar bunu göz önünde bulundurarak yepyeni tasarım harikası ürünler geliştiriyor.
İşte önümüzdeki günlerde bunlara eklenecek olan birkaç ürün :
Bellabeat Leaf Bileklik: Bileklik olarak tasarlanan Bellabeat Leaf; tasarım, moda ve fonksiyonu bir arada bulunduruyor. Özellikle anne adayları düşünülerek tasarlanan bu ürün ; periyodik olarak hareketinizi, uyku sürenizi, yakılan kalori oranını ve stres seviyenizi ölçerek akıllı telefonlardaki uygulama aracılığıyla bildiriyor.
June UV Takipçisi: Yaz aylarında bayanlar için vazgeçilmeyecek bir aksesuar olabilecek bileklik, gün içerisinde ne kadar güneş ışığına maruz kalındığını ve UV oranını bizlere bildiriyor.
Narrative Giyilebilir Kamera: Dışarıdaki insanlar tarafından fark edilmesi çok zor olan kamera, broş olarak kullanabiliyor. Yıl içerisinde piyasaya çıkacak 8 GB hafızası, wireless bağlantı özelliği ve 30 saate kadar pil ömrü bulunan ürünün Türkiye’de ilk defa https://buypasa.com’da satılacağı söyleniyor.
Stellé Audio Kulaklık: Bu üründe kulaklık bir kolye içerisinde yer alıyor. Kullanmak istenildiğinde kolye içerisinden kulaklık çıkarılıyor. Bluetooth bağlantısı bulunan kolye sayesinde müzik dinlenip, telefon aramalarına cevap verilebiliyor. Yakın zamanda piyasaya çıkması beklenen kulaklık 200 dolardan satışa sunulacak.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle